Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. 6. 2017

 

 

Firma Verner & Tůma byla založena v roce 2003. Pavel Tůma se vyučil v roce 1996 na učilišti Zelený pruh v Praze. Od roku 1998 si zažádal o živnostenský list a od té doby podniká v oboru malíř pokojů, lakýrník. Pavel Tůma má rád nové malířské techniky a charakterizuje ho kreativita a nové výzvy. Petr Verner se vyučil v roce 1997 na učilišti Jarov v Praze. Do roku 2003 pracoval v rodinné firmě svého otce, kde se zdokonaloval a nabíral zkušenosti a vztah k malířském řemeslu. Od roku 2001 vlastní živnostenské oprávnění. Petr Verner naopak obdivuje staré malířské techniky  a charakterizuje ho preciznost a pořádek. V roce 2003 vzniklo po pár společně odvedených zakázkách  sdružení Petr Verner a Pavel Tůma, které za dobu své existence odvedlo nespočet zakázek menšího i většího rozsahu, jako jsou jednotlivé pokoje, rodinné domy, nebo celé hotely, prodejny a provozovny.

 

Naší snahou bylo a je vybudovat dobře fungující firmu,  na kterou se naši zákazníci vždy rádi znovu obrátí, což se nám za fungování 10let velice dobře daří.  Jsme si vědomi,  že toho lze dosáhnout pouze poctivě odvedenou prací, spolehlivostí a maximální snahou uspokojit přání a požadavky zákazníka za rozumné ceny.

 Na našich stránkách naleznete ceník malířských a lakýrnických prací s použitým materiálem, který striktně dodržujeme.  Po obdržení Vaší poptávky Vám nabídneme osobní prohlídku, po které Vám nabídneme řešení, zpracování díla a cenovou kalkulaci. Cena, kterou Vám předložíme v nabídce, je pro nás závazná, nemusíte se obávat nesmyslného navyšování cen v průběhu prací.

 

Dále na našich stránkách naleznete fotogalerii provedených prací, reference a samozřejmě kontakt na nás. Pokud nemáte zájem o naše služby, ale přesto  plánujete vymalování Vašeho bytu svépomocí, mužete se na nás obrátit pomocí on-line dotazů, kde Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy ohledně problémů spojených s malováním.

Děkujeme Vám za Vaši projevenou důvěru obrátit se na naši Firmu a věříme, že se na nás v budoucnu znovu obrátíte.