Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. 8. 2016

Malba bílá

Malbu bílou provádíme v několika variantách, podle bělosti,otěruvzdornosti a paropropustnosti.

Zákazníka nejčastěji zajímá bělost a otěruvzdornost, měla by ho ale stejně tak zajímat paropropustnost. Špatně prodyšná stěna může začít vlhnout a plesnivět.

My používáme materiál Linea, Expert a Master, všechny tři materiály se skvěle hodí do interiéru pro svoji paropropustnost, odolnost, bělost a cenovou dostupnost.

Linea je nejlevnější varianta má bělost  min 88%, vysokou paropropustnost, avšak nízkou otěruvzdornost, hodí se tedy spíš do nenáročných prostor jako jsou haly, sklepy, sklady. Tímto materiálem malujeme za 30kč/m2

Expert je střední varianta má min. bělost 89% vysokou paropropustnost a průměrnou otěruvzdornost. Hodí se tedy na běžné malování v domech, bytech, je to zlatá střední cesta. Tímto materiálem malujeme za 35kč/m2

Master  je dražší varianta ma však velice vysokou bělost min 92%, vynikající paropropustnost a otěruvzdornost, hodí se do reprezentativních prostor, kde zákazník vyžaduje vysokou kvalitu. Tímto materiálem malujeme za 40kč/m2.

Dále nabízíme malbu bílou plně omyvatelnou, která se hodí do prostor s nadměrně vysokým provozem, kde se stěny rychle špiní a je nutné udržovat je z hygienických důvodů co nejdéle čisté. Jedná se o malbu Jupol Briliant. má vysokou bělost, min. 93%, omyvatelnost za mokra a velice dobrou paropropustnost. Hodí se do nemocnic, obchodů, škol, atelierů atd.. Malbu tímto materiálem nabízíme za 60kč/m2.